Категория: Новости
Цієї п’ятниці (12 грудня) о 18:00 в арт-центрі Павла Гудімова «Я Галерея» (м. Київ, вул. Хорива, 49-б) відбудеться відкриття виставки « TEAM UKRAINE». Усі зібрані на заході кошти будуть спрямовані на купівлю аптечок для спортсменів, які воюють в зоні АТО.

Ідея фотопроекту належить Спортивному комітету України і була підтримана Фондом допомоги армії “Крила Фенікса”. На фотовиставці будуть представлені найкращі фотороботи, присвячені спорту і спортсменам.

Окрім перегляду фоторобіт та участі у благодійній лотереї, гості виставки зможуть поспілкуватися із найвищим спортивним керівництвом держави та з топовими спортсменами – переможцями і призерами найпрестижніших міжнародних першостей. Більше того, у Вас буде унікальна можливість познайомитися та потиснути руку спортсменам-фронтовикам, які нині перебувають на ротації.

Однак головне, що можна буде зробити на виставці, – допомогти українській армії, придбавши одну чи кілька робіт. Усі зібрані кошти буде направлено для придбання військових аптечок спортсменам-бійцям АТО.