Категория: Новости
26 лютого в Міністерстві молоді та спорту відбулось друге засідання Ради з питань реформування сфери фізичної культури і спорту.

"Потяг реформ вже запущений, і я вважаю, що він має йти разом із вами. Я готовий до публічного і громадського обговорення реформ, конструктивної критики і виважених пропозицій", - зазначив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, відкриваючи засідання Ради.

Міністр, зокрема, презентував членам Ради Дорожню карту реформ у сфері фізичної культури та спорту, розроблену Міністерством. Положення Дорожньої карти також враховують окремі принципові наробки, які були підготовлені у попередній період, у тому числі громадськими організаціями.

Окрім того Ігор Жданов закликав керівників федерацій з олімпійських та не олімпійських видів спорту підписати Меморандум про підтримку Дорожньої карти реформ та разом працювати над її практичною реалізацією.

Станом на 27 лютого Меморандум вже підписали 15 федерацій з олімпійських видів спорту, 19 – з неолімпійських, а також управління спорту Міністерства оборони України, комітет з фізичного виховання Міністерства освіти та науки, Український центр з фізичної культури та спорту "Інваспорт", Олімпійський навчально-спортивний центр "Конча-Заспа" та інші. Загалом 38 спортивних федерацій, організацій та установ спортивного спрямування.

З повним списком спортивних федерацій та організацій України, які підписали Меморандум можна ознайомитись тут.Джерело