Категория: Новости

У Казані завершився 14 чемпіонат світу з Ушу. 508 атлетів з 60 країн світу протягом п'яти днів змагались за чемпіонські титули. Комусь пощастило більше, а комусь – менше. Україну представляла делегація з 12 осіб: 9 спортсменів та 3 тренери. Попри малу кількість спортсменів Національна збірна України посіла 12 загальнокомандне місце, виборовши 5 нагород (2 срібні медалі та 3 бронзові).
Вражаючий результат продемонстрували дівчата Людмила Темна (Київська область, Бровари) та Ганна Терещенко (Донецька область, Маріуполь) . Ганна здобула срібло у програмі «даошу», а Людмила стала віце-чемпіонкою у програмі «шуанцзянь».
Ще один чудовий результат – 2 бронзові медалі у програмі контактних поєдинків «саньда». Їх здобули тендітні дівчата Ілона Ольховик (вагова категорія 60 кг, Київська область, Немішаєве) та Олена Рябокінь (вагова категорія 56 кг, Вінницька область). Дівчата впевнено пройшли попередні кола та зупинились лише у півфіналі, коли їм у суперниці вийшли представниці Азії.
І останню бронзу здобули хлопці у програмі «дуйлянь». Призерами стали Роман Рева, Артем Суонг (Обидва Киівська область, Бровари) та Андрій Фегецин (Львівська область, Дрогобич). Вітання та уклін до землі за натхненну працю головним тренерам національної команди Андрію Ковалю та Сергію Кривулько! Та звичайно шана і подяка особистим тренерам спортсменів: Оксані Сотрихиній, Віталію Болдирєву, Вадиму Зашейко та Віталію Лисаку!